Co je to webinář?

Webinář je online přednáška, kterou můžete sledovat na internetu. 

To znamená, že nemusíte nikam jezdit. Vysílání si pustíte všude, kde máte internetové připojení. Z počítače, tabletu nebo mobilu. Nemusíte nic instalovat ani stahovat, ani nic platit, naše webináře jsou zdarma :) Stačí, když kliknete na odkaz v mailu, který vám po přihlášení pošleme, a webinář se vám spustí. 

Katku uvidíte na obrazovce. Vás nebude ani vidět, ani slyšet. 

Myslíme i na vaše nejmenší, takže si přehrávání můžete kdykoliv zastavit a odběhnout za dětmi, když budete potřebovat. A dokoukat v klidu později. Můžete taky nechat děti koukat s vámi, kdyby se vám to hodilo. Všechny naše webináře jsou baby friendly a děti (dokonce už i ty malé) na ně mívají hezké reakce :) 

Celé vysílání trvá zhruba 90 minut a je dostupné vždy v jeden vysílací den od rána od 8:00 až do půlnoci. Můžete se připojit kdykoliv v průběhu dne, jak se vám to hodí, nebo si webinář pustit i několikrát. 

Naše webináře jsou dělané tak, abyste vše mohli převést rovnou do praxe. Prokouknete nejčastější příčiny problémů a porozumíte svému dítěti a jeho chování. Uvidíte i příklady a postupy z praxe, které můžete hned využít u vás doma.

Webinář vysíláme zhruba 1x měsíčně. Sledujte naši Facebook stránku, kde vždy týden předem publikujeme pozvánku.

Byla pro vás tahle odpověď užitečná? Děkujeme, že jste nám to dali vědět Něco se pokazilo :(