Na jak dlouho platí přístup do kurzu?

Kurz je rozdělený na 5 týdnů, podle 5 témat, ale přístup do něj máte na 1 rok od zakoupení. Chtěli jsme, aby rodiče měli dostatek času si vším projít. Svým vlastním tempem, v klidu, a třeba i víckrát. Aby se v době, kdy se učí používat Nevýchovné principy, mohli do kurzu vracet, pustit si jednotlivé lekce tolikrát, kolikrát potřebují, a všechno si dobře zažít. Ne jako na docházkovém kurzu, kde skončí lekce, lektor se rozloučí a dál už se musíte spolehnout jen na svoje poznámky :) Víme, že učení chce svůj čas.

Zároveň ale víme, že velká část lidí kupuje kurzy a knížky, má je doma „v šuplíku“, ale nikdy je neotevře. Nechávají si je na později, až… děti povyrostou / budou problémy ještě větší / budou mít konečně čas. A my vás chceme podpořit, abyste tu změnu neodkládali.

Protože život s dětmi přináší pořád nové výzvy a nové události, a když nebudete mít hodinu týdně teď, abyste se do kurzu pustili, nebudete ji mít pravděpodobně ani za 10 let. Teď si kurz pořizujete z nějakého důvodu, který je pro vás důležitý. A proto je teď ten nejlepší čas s ním začít a naplno ho využít. A nečekat na dobu, kdy budou děti větší nebo problémy horší.

Přístup na rok tak na jednu stranu umožňuje zvolit si vlastní tempo, vracet se k lekcím a všechno v klidu vstřebat. A na druhou stranu rodiče podporuje, aby kurz „v šuplíku“ nezapomněli a neodkládali ho donekonečna.

Až do konce platnosti kurzu máte taky přístup do fóra. 

Můžete si tam s druhými rodiči vyměňovat zkušenosti, ptát se, probírat vaše konkrétní situace, sdílet úspěchy, nebo si jen číst a vyhledávat odpovědi. Jak budete potřebovat. Tohle laskavé prostředí vás bude až do konce kurzu podporovat, abyste se Nevýchovný přístup naučili opravdu dobře a s dětmi vám to klapalo. Nikdo vás tam nebude kritizovat nebo odsuzovat, naopak se tam setkáte s respektem a pochopením. Přijďte probrat, cokoli vás s dětmi trápí.  

Našli jste odpověď? Děkujeme, že jste nám to dali vědět Něco se pokazilo :(