Na jak dlouho platí přístup do kurzu?

Kurz je rozdělený na 5 týdnů, podle 5 témat, ale přístup do něj máte na 1 rok od zakoupení (kupujete si roční členství). Chtěli jsme, aby rodiče měli dostatek času si vším projít. Svým vlastním tempem, v klidu, a třeba i víckrát. Aby se v době, kdy se učí používat Nevýchovné principy, mohli do kurzu vracet, pustit si jednotlivé lekce tolikrát, kolikrát potřebují, a všechno si dobře zažít. Ne jako na docházkovém kurzu, kde skončí lekce, lektor se rozloučí a dál už se musíte spolehnout jen na svoje poznámky :) Víme, že učení chce svůj čas.

Zároveň ale víme, že velká část lidí kupuje kurzy a knížky, má je doma „v šuplíku“, ale nikdy je neotevře. Nechávají si je na později, až… děti povyrostou / budou problémy ještě větší / budou mít konečně čas. A my vás chceme podpořit, abyste tu změnu neodkládali.

Protože život s dětmi přináší pořád nové výzvy a nové události, a když nebudete mít hodinu týdně teď, abyste se do kurzu pustili, nebudete ji mít pravděpodobně ani za 10 let. Teď si kurz pořizujete z nějakého důvodu, který je pro vás důležitý. A proto je teď ten nejlepší čas s ním začít a naplno ho využít. A nečekat na dobu, kdy budou děti větší nebo problémy horší.

Přístup na rok tak na jednu stranu umožňuje zvolit si vlastní tempo, vracet se k lekcím a všechno v klidu vstřebat. A na druhou stranu rodiče podporuje, aby kurz „v šuplíku“ nezapomněli a neodkládali ho donekonečna.

Až do konce ročního členství máte taky přístup do fóra. 

Můžete si tam s druhými rodiči vyměňovat zkušenosti, ptát se, probírat vaše konkrétní situace, sdílet úspěchy, nebo si jen číst a vyhledávat odpovědi. Jak budete potřebovat. Tohle laskavé prostředí vás bude až do konce kurzu podporovat, abyste se Nevýchovný přístup naučili opravdu dobře a s dětmi vám to klapalo. Nikdo vás tam nebude kritizovat nebo odsuzovat, naopak se tam setkáte s respektem a pochopením. Přijďte probrat, cokoli vás s dětmi trápí. 

A co po roce?

Pokud ke konci ročního členství zjistíte, že přece jen potřebujete víc času, můžete si přístup do kurzu ještě prodloužit formou předplatného. Třeba jen o měsíc, nebo o delší dobu, záleží na vás.

Až se váš rok bude blížit ke konci, dáme vám včas vědět a na možnost předplatného vás ještě upozorníme. Budete mít na výběr ze dvou variant, můžete si nechat do kurzu plný přístup, nebo už jen nahlížet do fóra pro inspiraci, uvidíte, co bude pro vás v tu chvíli užitečnější. Teď na to nemusíte myslet a můžete se v klidu pustit do kurzu. Rok je dostatečně dlouhá doba, abyste si z něj mohli odnést všechno, co nabízí.

Jako absolvent kurzu můžete pak předplatné využívat i do budoucna. To znamená, že když se kdykoliv po kurzu (třeba i za delší čas) rozhodnete, že si ho chcete zopakovat, nemusíte si ho kupovat celý znova. Jednoduše si v rámci předplatného obnovíte přístup, na jak dlouho potřebujete, a jedete opáčko :)

Našli jste odpověď? Děkujeme, že jste nám to dali vědět Něco se pokazilo :(